kup bilet na nasz mecz

Pojedynek wicemistrzów świata

W 2007 roku Bartosz Jurecki i Rafał Kuptel cieszyli się z historycznego wicemistrzostwa świata drużyny prowadzonej przez Bogdana Wentę. Po dwunastu latach dawni koledzy z boiska staną po przeciwnych stronach barykady. Sentymentów nie będzie, ale takie jest życie sportowca, a później trenera.

Jeszcze na trzy minuty przed końcem pachniało niespodzianką w meczu 11. kolejki PGNiG Superligi. Piotrkowianin walczył bowiem jak równy z równym z trzecim w tabeli Górnikiem Zabrze. Ostatnie trzy bramki rzucili jednak przyjezdni i wygrali ostatecznie 28:24.

Ani się spostrzegliśmy, a przed nami już 11. kolejka sezonu zasadniczego męskiej PGNiG Superligi. Piotrkowianin zmierzy się w niej z Górnikiem Zabrze, a spotkanie odbędzie się w środę (13 listopada) o 18:30 w Hali Relax.

Wyjazdowa klątwa trwa. Nasz zespół przegrał niestety spotkanie 10. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi z Sandrą Spa Pogonią Szczecin 29:33 (13:!6). O wygranej gospodarzy zdecydowała pierwsza połowa, a w szczególności jej początek. Początkowej przewagi i prowadzenia szczecinianie nie oddali do ostatniej syreny.

Listopad dla naszej drużyny rozpoczął się zwycięstwem na własnym boisku ze Stalą Mielec. Nadal jednak Piotrkowianin nie ma w tym sezonie zdobyczy na boisku rywala. Nasz zespół jedzie do Szczecina na mecz 10. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi z ogromną wolą przełamania wyjazdowego pecha i chce do Piotrkowa przywieźć komplet punktów.

Od listopada bilety na domowe spotkania Piotrkowianina można nabywać również za pośrednictwem serwisu Eventim. Elektroniczną sprzedaż zainaugurowaliśmy przy okazji spotkania ze Stalą Mielec, a obecnie prowadzona jest sprzedaż na spotkanie, które odbędzie się 13 listopada z Górnikiem Zabrze. Niebawem również uruchomiona zostanie przesprzedaż wejściówek na mecz z PGE Vive Kielce (26 listopada).

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".