kup bilet na nasz mecz

Wyjazdowej niemocy ciąg dalszy

Po sześciu minutach spotkania Stal Mielec - Piotrkowianin ręce same składały się do oklasków. Nasz zespół prowadził bowiem 4:0, a Stal leżała na deskach niczym bokser. Szybko jednak się z tych desek podniosła i sama zaczęła groźnie atakować. Już w 22. minucie było 8:8, a do szatni to gospodarze zeszli z jednobramkowym prowadzeniem 11:10. Jak łatwo policzyć - Piotrkowianin przez 23 minuty rzucił tylko sześć bramek.

To będzie bez wątpienia trudne spotkanie, które będzie miało duży wpływ na układ w dolnej części tabeli. W meczu 22. kolejki sezonu zasadniczego Piotrkowianin pojedzie do Mielca aby zmierzyć się z miejscową Stalą. Pojedynek zostanie rozegrany w sobotę (22 lutego) o 18:00. Nasz zespół z dorobkiem 18 punktów plasuje się na dziesiątym, Stal zaś wywalczyła 12 oczek i jest czternasta.

To nie było spotkanie dla ludzi o słabych nerwach. Po dziesięciu minutach było 6:1 dla Piotrkowianina i wydawało się, że będzie to łatwy, lekki i przyjemny mecz. Tak jednak się nie stało. Do ostatniej akcji wygrana wisiała na włosku, a bohaterem był nowy bramkarz naszej drużyny Danilo Mihajlević. To on nie pozwolił rywalowi na punktową zdobycz.

To bardzo ważny mecz dla układu w dolnej części ligowej tabeli. W meczu 21. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi Piotrkowianin podejmie SPR Grupę Azoty Tarnów. W pierwszej rundzie nasza drużyna przegrała jednym golem 22:23, rzuconym w końcówce meczu przez Japończyka Rennosuke Tokudę. W zespole Bartosza Jureckiego będzie mógł już zagrać Danilo Mihajlević.

22-letni bramkarz Danilo Mihajlević został nowym zawodnikiem Piotrkowianina. Danilo pochodzi z Czarnogóry, ma 191 cm wzrostu, waży 95 kg, a ostatnim jego klubem był kosowski KH Besa Fangras.

Jeśli ktoś zobaczy suchy wynik spotkania Piotrkowianina z Azotami Puławy to pomyśli, że goście wygrali ten mecz najmniejszym nakładem sił i bardzo pewnie. Nic bardziej mylnego, do 45. minuty wynik był sprawą otwartą i oscylował wokół remisu. Ostatni kwadrans to jednostronna gra i w efekcie porażka różnicą aż dziesięciu bramek.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".