kup bilet na nasz mecz

Pierwszy wyjazd w tym sezonie

 

b_300_200_16777215_00_images_III_Piotrkowianin_VS_Tarnow_foto_115.jpg

Trzy mecze i trzy wygrane we własnej hali - to wszystko jest już za nami. Przed nami pierwsze w tym sezonie wyjazdowe starcie szczypiornistów Piotrkowianina. W niedzielę o 12:15 nasz zespół zmierzy się w Lubinie z miejscowym Zagłębiem, a spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport.

Nie musimy dodawać, że nastroje w zespole Bartosza Jureckiego są doskonałe. Nic tak nie poprawia atmosfery jak wygrane i zdobycz punktowa. A ta jest najbardziej okazała na starcie sezonu od wielu lat. Nigdy jeszcze Piotrkowianin nie rozpoczynał sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej od trzech zwycięstw. - Do Lubina pojedziemy po kontynuację świetnej serii. Czeka nas ciężki mecz, ale każdy pojedynek w tym sezonie będzie ciężki. Jesteśmy jednak dobrej myśli - mówił tuż po zwycięskim spotkaniu z Grupą Azoty Unią Tarnów trener Piotrkowianina.

Zagłębie w tym sezonie wygrało jeden mecz - na inaugurację we własnej hali z Handball Stalą Melec 25:23. Następnie przegrało w Tarnowie 27:28, aby 17 września ulec u siebie Azotom Puławy aż 27:36.

W poprzednim sezonie w Lubinie wygrało Zagłębie 24:19, a w Hali Relax, po rzutach karnych (32:32 w normalnym czasie) lepszy okazał się nasz zespół.

Spotkanie poprowadzą Andrzej Gratunik i Mariusz Wołowicz, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Piotr Chudzicki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".