kup bilet na nasz mecz

Na Pomorze Zachodnie po wygraną

b_300_200_16777215_00_images_pioooo_now.jpg

Trzeci swój wyjazdowy mecz w sezonie 2021/2022 rozegrają w najbliższą sobotę nasi szczypiorniści. Tym razem będzie to zdecydowanie najdłuższy wyjazd. Drużyna Bartosza Jureckiego uda się już w piątek na Pomorze Zachodnie, a w sobotę o 16:00 zmierzy się w oddalonym o ponad 500 kilometrów Szczecinie z miejscową Sandrą Spa Pogonią.

Piotrkowianin po trzech przegranych z rzędu spadł w ligowej tabeli na dziewiąte miejsce. Ma jednak tyle samo punktów co piąta w rankingu drużyna z Kalisza. Sobotni rywal plasuje się na trzynastej pozycji, a w dotychczasowych sześciu spotkaniach zapunktował tylko raz. Wygrał w Mielcu z Handball Stalą 30:27. Teoretycznie więc faworytem meczu wydają być się nasi zawodnicy, ale gospodarzy absolutnie nie można zlekceważyć. W Szczecinie gra się zawsze ciężko, o czym świadczyć może historia bezpośrednich pojedynków. Przed rokiem nasz zespół wygrał 30:19 w hali rywala, ale w listopadzie 2019 roku zszedł z boiska pokonany 29:33. Kluczem do sukcesu będzie obrona - taka jak w drugiej połowie pojedynku z Orlen Wisłą Płock.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o 16:00, a poprowadzą je Łukasz Kamrowski i Piotr Wojdyr. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Adam Mikołajczak.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".