Łukasz Achruk znów w Piotrkowie

b_200_150_16777215_00_images_Achruk.jpg

W sparingowym spotkaniu z KSSPR Końskie w zespole Piotrkowianina wystąpił nowy zawodnik naszej drużyny Łukasz Achruk. To dla niego powrót do Piotrkowa i powrót do Superligi.

Związał się kontraktem od 1 lutego. 31-letni Achruk grał w naszym klubie w latach 2010/2011, później występował w POWENIE Zabrze, Miedzi Legnica i Chrobrym Głogów , a ostatnio w klubach z Czarnogóry - Lovcen Cetinje i HC Budvanska Rivijera. Żoną Łukasza Achruka jest reprezentantka Polski w piłce ręcznej Kinga (ostatnio Budućnost Podgorica). Poznał ją grając w Zagłębiu Lubin.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".