kup bilet na nasz mecz

Jedenaście sparingów, dziewięć wygranych

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Szymczyk.jpg'
There was a problem loading image 'images/Szymczyk.jpg'

Szymczyk.jpg

Z jedenastu gier kontrolnych aż dziewięć zakończyło się wygraną naszej drużyny. Piotrkowianin przegrał nieoczekiwanie przed własną publicznością z Olimpią Piekary Śląskie 28:32, a podczas turnieju w Legionowie uległ gospodarzom imprezy, miejscowemu KPR 26:27. W pozostałych spotkaniach zespół Janusza Szymczyka wygrywał dość wyraźnie.

 

- Najważniejsza będzie defensywa. To od niej wszystko się zaczyna. Jeśli będziemy dobrze grać w obronie to będzie można wyprowadzać szybkie kontry, a na tym polega dzisiejsza piłka ręczna. Graliśmy dużo meczów, zespół powoli się zgrywa. Na pierwszy mecz ligowy będziemy gotowi - zapewnił kapitan naszej drużyny Sebastian Różański

 

Wyniki meczów sparingowych:
Piotrkowianin - MKS Kalisz 40:24
Piotrkowianin - Olimpia Piekary Śląskie 40:27
Piotrkowianin - Olimpia Piekary Śląskie 28:32
Piotrkowianin - KSSPR Końskie 35:33
Piotrkowianin - MKS Kalisz 34:25
Piotrkowianin - KPR Legionowo 26:27
Piotrkowianin - Gwardia Opole 26:21
Piotrkowianin - Warmia Traveland Olsztyn 28:27
Piotrkowianin - KSSPR Końskie 38:28
Piotrkowianin - Anilana Łódź 35:20
Piotrkowianin - MKS Henri Lloyd Brodnica 40:28

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".