Do Mielca jedziemy po wygraną

b_200_150_16777215_00_images_Pio_18.jpg

Dobiegła końca długa przerwa w rozgrywkach męskiej PGNiG Superligi. Nasza drużyna w Święto Niepodległości rozegra mecz 9. kolejki sezonu zasadniczego. W Mielcu drużyna Dmytro Zinchuka zmierzy się ze Stalą. Zawodnicy zapowiadają walkę o wygraną, jadą w bardzo dobrych nastrojach.

Piotrkowianin ciężko trenował, w międzyczasie rozegrał również sparingowe spotkanie z Azotami Puławy. Dobrą informacją jest powrót do treningów Stanisława Makowiejewa. Nasz zawodnik powinien być do dyspozycji trenera w sobotnim meczu. W zbiorczej tabeli ligowej Stal zajmuje ósme miejsce z 13 punktami na koncie. Mielecka drużyna ma o jedno oczko więcej od naszego zespołu. Stawką meczu będą cztery punkty - obie drużyny grają w grupie pomarańczowej.

Spotkanie Stal - Piotrkowianin poprowadzi bardzo dobrze znana międzynarodowa para Joanna Brehmer - Agnieszka Skowronek. To szczęśliwy duet dla Piotrkowianina. Prowadził pamiętny mecz Różowej Wstążki - 8 marca kiedy nasza drużyna sensacyjnie wygrała z Orlen Wisłą Płock 26:25.

Relacja z meczu plus statystyki ze spotkania znajdzie się na naszej stronie w sobotę wieczorem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".