Po meczu z MMTS czas na Orlen Wisłę

b_200_150_16777215_00_images_Bramkarze.jpg

Już we wtorek (6 listopada) kolejny mecz ligowy rozegrają nasi szczypiorniści. Tym razem Piotrkowianin zmierzy się w Płocku z wicemistrzem Polski, Orlen Wisłą Płock. Historia pojedynków z etatowym medalistą mistrzostw Polski pokazuje, że faworyt nie zawsze musi wygrać.

Piotrkowianin potrafił w przeszłości skutecznie powalczyć z Orlen Wisłą i sprawić niespodziankę jaką było wygranie ligowego spotkania z potentatem. Pamiętamy 8 marca 2017 i zwycięstwo w spotkaniu Różowej Wstążki 26:25. Pamiętamy również ostatni mecz między tymi zespołami i walkę do ostatniej syreny. Wówczas gospodarze wygrali po dramatycznym boju 26:24.

Nasz zespół chce rehabilitacji za mecz z Kwidzynem. Po spotkaniu padło w szatni parę męskich słów i z pewnością drużyna Dmytro Zinchuka wyjdzie na boisku w Płocku maksymalnie zmotywowana. Początek wtorkowego spotkania o 18:00, a mecz sędziować będą: Łukasz Kamrowski i Piotr Wojdyr. Obserwatorem z ramienia ZPRP będzie zaś Arkadiusz Sołodko.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".