Mikołajkowe ostatki w 2018 roku

 

b_200_150_16777215_00_images_IMGL9676.jpg

To będzie ostatnie ligowe spotkanie w 2018 roku i zarazem ostatnia szansa aby wspaniałym dopingiem pomóc szczypiornistom Piotrkowianina w odniesieniu zwycięstwa. W sobotę (8 grudnia) o 18:00 nasz zespół rozpocznie spotkanie 14. kolejki sezonu zasadniczego z Chrobrym Głogów.

Piotrkowianin wygrał trzy ostatnie spotkania i plasuje się obecnie na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. Nasi szczypiorniści bardzo chcą ten ostatni w 2018 roku mecz wygrać i w świetnych nastrojach rozpocząć świąteczną przerwę w rozgrywkach. Na inaugurację sezonu Piotrkowianin przegrał w Głogowie 23:29, ale 31 marca bieżącego roku pokonał rywala z Dolnego Śląska 29:26.

Jedno jest pewne, mecz z Chrobrym podopieczni Dmytro Zinchuka muszą zacząć od początku na pełnym gazie. Nie może powtórzyć się sytuacja ze spotkania ze Stalą Mielec. Piotrkowska publiczność będzie mogła przywitać byłego zawodnika Piotrkowianina Stanisława Makowiejewa, który kontynuuje swoją karierę właśnie w Chrobrym. Klub przygotował Mikołajkowe niespodzianki, ale szczegóły sympatycy naszej drużyny poznają w sobotę.

Spotkanie sędziowała będzie para: Michał Fabryczny, Jakub Rawicki, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Szajna.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".