To nie będzie łatwy mecz

b_200_150_16777215_00_images_D63A9820.jpg

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy oficjalny mecz Piotrkowianina w 2019 roku. W sobotę (12 stycznia) nasz zespół pojedzie do Leszna na spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski z miejscowym Realem Astromalem. Dla gospodarzy to spotkanie będzie najważniejszym wydarzeniem w tym sezonie.

Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i wielokrotnie się zdarzało, że niżej notowany zespół sprawiał niespodziankę. Trener Dmytro Zinchuk zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwy pojedynek i jego podopieczni na pewno nie zlekceważą rywala. - Pierwszoligowcy w takich meczach zawsze zawieszają poprzeczkę bardzo wysoko i to naprawdę nie będzie łatwy pojedynek. Oczywiście jesteśmy faworytem i jedziemy tam wygrać, ale spodziewam się osobiście trudnej przeprawy - nie ukrywa Adam Pacześny.

Mecz w Lesznie rozpocznie się o 18:00, a spotkanie odbędzie się w Hali Trzynastka przy ul. Rejtana 1. Na spotkanie wybiera się grupa kibiców z Piotrkowa, która wesprze naszych zawodników gorącym dopingiem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".