Rozpoczęliśmy 2019 rok wygraną

Nie było niespodzianki w meczu 1/16 finału Pucharu Polski, który rozegrany został w Lesznie. Piotrkowianin potraktował pucharową potyczkę z pierwszoligowcem bardzo poważnie i już do przerwy prowadził 16:8.

Nasz zespół w drugiej połowie zwolnił nieco tempo, uważając przede wszystkim na to, aby nie złapać niepotrzebnych kontuzji. Wynik spotkania to 26:22, co oczywiście oznacza pewny awans do 1/8 finału. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był zdobywca sześciu bramek Patryk Mastalerz. Aż pięć z nich uzyskał skutecznymi rzutami karnymi.

Real-Astromal Leszno - Piotrkowianin 22:26 (8:16)
Piotrkowianin: Procho, Pyrka - Mastalerz 6/5, Sobut 5, Szopa 4/1, Iskra 2, Kaźmierczak 2, Mróz 2, Andreou 1, Nastaj 1, Pacześny 1, Urbański 1, Woynowski 1, Pożarek, Surosz, Tórz.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".