kup bilet na nasz mecz

Komunikat zarządu klubu

b_200_150_16777215_00_images_Turkowski.jpg

Siódme miejsce, które zajął zespół Piotrkowianina w sezonie 2018/2019 w PGNiG Superlidze mężczyzn odebrany został przez nas jako duży sukces zespołu. Celem było utrzymanie w PGNiG Superlidze. Drużyna wypełniła swoje zadanie najlepiej jak mogła - awansując do czołowej ósemki polskich klubów.

Podobnie jak w poprzednich sezonach nie zamierzamy kibiców długo trzymać w niepewności. 31 maja kończy się kontrakt trenerowi Dmytro Zinchukowi. Nie zostanie on przedłużony na kolejny sezon. Zarząd jest na ostatniej prostej jeśli chodzi o zatrudnienie Bartosza Jureckiego. W najbliższych dniach ma on przyjechać do Piotrkowa i podpisać kontrakt.

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe to ze względów rodzinnych Piotrkowianina opuszcza Marcin Schodowski. Nowym zawodnikiem naszego klubu został natomiast 22-letni prawy rozgrywający Adrian Turkowski. Ostatnio grał w pierwszoligowej Stali Gorzów, a jest wychowankiem Wisły Płock.

Zdjęcie: stalgorzow.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".