kup bilet na nasz mecz

Towarzyski mecz zwieńczył dzieło

b_200_150_16777215_00_images_KBSF6137.jpg
Piotrkowscy kibice piłki ręcznej nie zawiedli. Wypełnili Halę Relax, okazali wspaniałe serce wrzucając ponad 6 tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną dla podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i byli świadkami wspaniałego widowiska piłki ręcznej okraszonego pożegnaniami zawodniczek Piotrcovii, trenera i zawodników Piotrkowianina.

Towarzyski mecz, który był zabawą, zakończył się remisem 36:36, a w rzutach karnych lepsza okazała się Piotrcovia - 3:1. Wynik był jednak najmniej ważny.

W bramce Piotrcovii zobaczyliśmy zawodników Piotrkowianina, a w drugiej połowie Anna Wasilewska zamieniła się drużynami z Romanem Pożarkiem. Na skrzydle zamiast Piotra Swata wystąpił Kacper Pyrka, a skrzydłowy Piotrkowianina stanął między słupkami. Po meczu nastąpiła ceremonia pożegnania odchodzących zawodniczek i zawodników.

Z Piotrkowianinem pożegnali się: Marcin Schodowski, Orfeus Andreou, Artur Urbański. Po raz ostatni na trenerskiej ławce zasiadł również Dmytro Zinchuk. W Piotrcovii ostatni raz zagrały: Anna Wasilewska, Zorica Despodovska, Andjela Ivanović, Klaudia Cygan i Kinga Gutkowska. Karierę zakończyła również Agata Wypych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".