kup bilet na nasz mecz

Koniec wakacji, czas na ciężką pracę

b_200_150_16777215_00_images_Hala_Relax.jpg

W piątek 12 lipca nowy szkoleniowiec Piotrkowianina Bartosz Jurecki zaplanował pierwszy trening naszego zespołu przed nowym sezonem w PGNiG Superlidze. Zajęcia planowane są o 18:30. Przez dwa tygodnie nasi szczypiorniści przygotowywać się będą na własnych obiektach, a 27 lipca (sobota) zagrają pierwszy mecz sparingowy.

W Kaliszu naszym rywalem będzie miejscowy MKS. Spotkanie rozpocznie się o 11:00, a wieczorem nasza drużyna zostanie oficjalnie zaprezentowana kibicom w Rynku Trybunalskim. 31 lipca Piotrkowianin wyjedzie, po raz pierwszy w okresie przygotowawczym, do Czech. Tam zmierzy się z wicemistrzem tego kraju Banikiem Karvina. Przypomnijmy, że do tego klubu przeniósł się Artur Urbański.

9-11 sierpnia nasz zespół znów pojedzie do naszych południowych sąsiadów. Tym razem kierunek bardzo dobrze znany - tradycyjny turniej w Novym Veseli. Warto tutaj wspomnieć, że Piotrkowianin pojedzie tam dzięki dofinansowaniu z PGNiG Superligi. 16-17 sierpnia planowany jest kolejny turniej, tym razem w Mielcu, a 23 sierpnia ostatni sparing w Opolu z miejscową Gwardią.

Nie znamy jeszcze terminarza rozgrywek nowego ligowego sezonu i nie wiemy czy w 1. kolejce Piotrkowianin zagra we własnej hali, czy też na wyjeździe. Na bieżąco będziemy o tym informować.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".