kup bilet na nasz mecz

Prezentacja w sercu Piotrkowa

b_200_150_16777215_00_images_IMG_5359.jpg

Mimo kapryśnej pogody tłumy kibiców przybyły na Rynek Trybunalski aby obejrzeć oficjalną prezentację dwóch piotrkowskich drużyn piłki ręcznej - Piotrkowianina i Piotrcovii. Punktualnie o 20:00 na scenę, po kolei, zaczęły wchodzić szczypiornistki, a później szczypiorniści.

Dwudziestu naszych zawodników zaprezentowało nowe koszulki, przedstawiony został także skład sztabu szkoleniowego na czele z nowym trenerem Bartoszem Jureckim. Jeden z najlepszych kołowych w historii polskiego szczypiorniaka otrzymał wielkie brawa. Obiecał, że jego drużyna będzie grała widowiskowo i w każdym meczu do ostatniej sekundy.

Szczypiorniści i szczypiornistki na zakończenie prezentacji wręczyli karnety kibicom, którzy złapali rzucone przez nich piłeczki tenisowe. Prezesi klubów Tomasz Zwierzchowski i Marek Ostrowski podziękowali sympatykom piłki ręcznej i zaprosili na mecze sezonu 2019/2020. Pierwsze spotkanie przed własną publicznością nasz zespół rozegra 7 września z Orlenem Wisłą Płock.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".