kup bilet na nasz mecz

Wracamy po kilku miesiącach

b_200_150_16777215_00_images_D63A9777.jpg

Orlen Wisła Płock była ostatnim rywalem Piotrkowianina w poprzednim sezonie, a w nowych rozgrywkach sezonu 2019/2020 będzie pierwszym rywalem naszej drużyny we własnej hali. Kilkanaście długich tygodni czekali kibice, aby zobaczyć nasz zespół w spotkaniu o ligowe punkty. W międzyczasie doszło do dużych zmian kadrowych.

Sobotni pojedynek z wielokrotnymi mistrzami Polski będzie oficjalnym debiutem Bartosza Jureckiego w roli szkoleniowca naszej drużyny. Kibice będą mogli przywitać oklaskami także dwóch nowych zawodników - bramkarza Artura Kota oraz rozgrywającego Adriana Turkowskiego. Rywala nie trzeba specjalnie przedstawiać - to etatowy reprezentant naszego kraju w europejskich pucharach i etatowy medalista mistrzostw kraju.

Orlen Wisła rozpoczęła rozgrywki od wygranej 25:17 z Azotami Puławy. Nasza drużyna, po dramatycznej walce, przegrała zaś w Kaliszu z Energą MKS 26:27. Sobotni mecz rozpocznie się o 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Pojedynek sędziowała będzie para: Korneliusz Habierski - Grzegorz Skrobak, a delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Arkadiusz Sołodko.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".