kup bilet na nasz mecz

Chrobry Głogów szóstym rywalem

b_200_150_16777215_00_images_IMGL8954.jpg

Wrzesień można podkreślić grubą kreską i skupić się na tym, co czeka nas w październiku. Na pierwszy ogień idzie mecz 6. kolejki z Chrobrym Głogów. Spotkanie odbędzie się w Hali Relax w sobotę (5 października) o 18:00, a nasz zespół bardzo chce rozpocząć nowy miesiąc kompletem punktów.

- Mecz z Kwidzynem niby był niedawno, ale my już żyjemy tym, co przed nami. Postaramy się zaprezentować z jak najlepszej strony, ale mamy świadomość, że te mecze z Chrobrym są zawsze wyrównane i zacięte. Mam nadzieję, że wygramy. Może nie tak wysoko jak z Kwidzynem, ale wygramy - powiedział Bartosz Nastaj.

- Chcemy pomału budować naszą twierdzę we własnej hali i w sobotę zrobimy wszystko aby wygrać. Na wyjazdach - w Kaliszu, Gdańsku i Lubinie czegoś nam zabrakło i punkty zostały u rywala. Jeśli chodzi o mnie, to na początku była jakaś tam trema przed spotkaniami w Superlidze. Teraz jest już lepiej i oswoiłem się z rzutami zawodników z najwyższej klasy rozgrywkowej - wtóruje Bartkowi Nastajowi nasz bramkarz Artur Kot.

- Ta liga jest wyrównana i każdy od 3 miejsca do 14 może wygrać z każdym. Chrobry to udowodnił w poprzedniej kolejce wygrywając z Azotami Puławy. Walczymy o pełną pulę i zapraszamy kibiców - kończy Bartosz Jurecki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".