kup bilet na nasz mecz

Ze Stalą zagramy dla Weroniki

b_200_150_16777215_00_images_IMG_1189.JPG

Spotkanie 9. kolejki PGNiG Superligi ze Stalą Mielec (sobota - 2 listopada, 18:00) będzie miało nie tylko cel sportowy. Podczas meczu będzie prowadzona zbiórka na operację i rehabilitację kilkumiesięcznej Weroniki, która urodziła się z wrodzoną rozwojową wadą lewej ręki, a rehabilitacja jest bardzo kosztowna.

Nasz zespół rozpoczął już przygotowania do listopadowych spotkań, a nastroje były wręcz doskonałe. Na wtorkowym treningu pojawił się Roman Pożarek. Nie bierze jeszcze udziału we wszystkich ćwiczeniach, ale już truchtał i znając jego charakter - z każdym dniem będzie wchodził na coraz większe obciążenia.

- Śmiejemy się z chłopakami, że tamten sezon też zaczęliśmy słabo i dopiero później się rozkręciliśmy. Mamy wszyscy nadzieję, że teraz będzie podobnie - powiedział Piotr Swat. - Żal straconych punktów w meczach wyjazdowych, ale spokojnie sezon jest długi i zdążymy jeszcze złapać swoje punkty. Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni - przyznał zaś Adam Pacześny.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".