kup bilet na nasz mecz

Czas przełamać wyjazdową niemoc

b_200_150_16777215_00_images_Mati.jpeg

Listopad dla naszej drużyny rozpoczął się zwycięstwem na własnym boisku ze Stalą Mielec. Nadal jednak Piotrkowianin nie ma w tym sezonie zdobyczy na boisku rywala. Nasz zespół jedzie do Szczecina na mecz 10. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi z ogromną wolą przełamania wyjazdowego pecha i chce do Piotrkowa przywieźć komplet punktów.

Okazja ku temu jest znakomita. Sandra Spa Pogoń Szczecin ma na koncie tyle samo punktów, a w poprzednim sezonie to nasza drużyna okazała się dwukrotnie lepsza od rywala - na wyjeździe wygraliśmy 29:27, a w hali Relax 29:25. Zespół trenera Rafała Białego to doświadczony rywal i z pewnością zawiesi poprzeczkę bardzo wysoko. Piotrkowianin wyjeźdża w daleką podróż do Szczecina już w piątek, tak aby długa jazda autokarem (ponad 500 kilometrów) nie odbiła się na boisku.

Sobotnie spotkanie, które rozpocznie się o 18:00, poprowadzą Dariusz Mroczkowski i Jakub Mroczkowski, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Mirosław Majchrowski.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".