kup bilet na nasz mecz

Zakończyć rok wygraną

b_200_150_16777215_00_images_2SERIA_PIO_WYB_6.jpg

To będzie ostatni mecz szczypiornistów Piotrkowianina w 2019 roku. W niedzielę (15 grudnia) o 13:00 nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z MMTS Kwidzyn. Będzie to pojedynek sąsiadów w tabeli - obie drużyny zgromadziły do tej pory po 12 punktów. W pierwszej rundzie Piotrkowianin odniósł spektakularne zwycięstwo 32:20.

Teraz również wszyscy liczymy na to, że MMTS pozwoli drużynie Bartosza Jureckiego przełamać złą wyjazdową serię. Nasz zespół wszystkie punkty wywalczył bowiem, jak dotąd oczywiście, we własnej hali. - Od kilku tygodni mówi o tym przełamaniu, ale ono jeszcze nie nadeszło. Wygraliśmy z Kwidzynem we własnej hali wysoko, ale na pewno nie możemy o tym myśleć. Mecz zacznie się od 0:0, a tamta porażka może podziałać na rywala jak przysłowiowa płachta na byka. My jesteśmy gotowi na podjęcie walki - zapowiada nasz szkoleniowiec.

MMTS ma swoje problemy, a od dawna już słychać, że Dmytro Zinchuk może meczem z Piotrkowianinem pożegnać się ze stanowiskiem trenera. Były szkoleniowiec naszej drużyny nie ma ponoć już żadnego wpływu na treningi, a wpisywany jest jedynie do protokołu. Gwoździem do trumny może być druga porażka z naszą drużyną. Takie jest życie trenera.

Mecz będzie transmitowany przez TVP Sport, a spotkanie poprowadzą: Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota, a delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Marek Żabczyński.

Mecz w Kwidzynie zakończy również 17. serię spotkań i będzie tym samym ostatnim spotkaniem w PGNiG Superlidze w 2019 roku. Do rywalizacji szczypiorniści wrócą pod koniec stycznia.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".