kup bilet na nasz mecz

W poniedziałek wznowimy treningi

b_200_150_16777215_00_images_Hala_Relax.jpg

Czas świąteczno-noworocznej przerwy już dobiega końca, a od poniedziałku (6 stycznia) nasza drużyna bierze się do ciężkiej pracy. Ma ona zaowocować lepszą niż w pierwszej części sezonu postawą na ligowych parkietach. Nie będzie taryfy ulgowej, a przed pierwszym meczem w 2020 roku z Zagłębiem Lubin nasza drużyna odbędzie kilkadziesiąt jednostek treningowych, rozegra również mecze sparingowe.

 

Dokładny harmonogram styczniowych sparingów opublikujemy w przyszłym tygodniu. Kilka spotkań planowanych jest w Hali Relax, a do Piotrkowa ma przyjechać zaprzyjaźniony zespół z Czech - TJ Sokol Nove Veseli. 6 stycznia Bartosz Jurecki zaplanował dwa treningi - przedpołudniowy i wieczorny.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".