kup bilet na nasz mecz

Pierwsze sparingi za nami

b_200_150_16777215_00_images_Zwolen.jpg

Za nami pierwsze mecze sparingowe naszych szczypiornistów, którzy brali udział w Zimowym Festiwalu Piłki Ręcznej Lobo Cup. Zawody rozgrywane są w Zwoleniu. Kilka razy kolejność meczów była zmieniana, a na kilka godzin przed pierwszym spotkaniem Piotrkowianin był przekonany, że przyjdzie grać mu z Orlętami Zwoleń.

Na miejscu okazało się jednak, że gramy z Uniwersytetem Radom, a o 13:00 w sobotę naszym rywalem będą Azoty Puławy. Pierwszy mecz nasi szczypiorniści potraktowali treningowo, wygrywając z drugoligowcem 40:16. Wynik spotkania ustalił na dwie sekundy przed końcem Mateusz Kaźmierczak i tym samym będzie musiał swoim kolegom postawić kratkę...jogurtów pitnych.

Drugim rywalem Piotrkowianina były Azoty Puławy. Mecz odbył się zgodnie z planem, a wygrali go rywale 36:26. Kolejne mecze sparingowe za niespełna tydzień w Hali Relax. O szczegółach będziemy informować.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".