kup bilet na nasz mecz

Głogowski prezent urodzinowy

 

b_200_150_16777215_00_images_IMG_5144.jpg

To byłby znakomity prezent dla Bartosza Jureckiego, który w piątek (31 stycznia) skończył 41 lat. Mowa oczywiście o wyjazdowym zwycięstwie w Głogowie z Chrobrym w spotkaniu 19. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi. Mecz odbędzie się w niedzielę (2 lutego) o 18:00.

 

5 października 2019 roku Piotrkowianin odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując głogowian w Hali Relax 27:23 (13:14). O wygranej zdecydowała wówczas końcówka i żelazne nerwy Piotra Swata, który skutecznie wykonał arcyważne dwa rzuty karne. Na Dolny Śląsk nasz zespół wybierze się pokrzepiony środowym zwycięstwem z Zagłębiem Lubin i z przekonaniem, że każda, nawet najdłuższa seria musi się kiedyś zakończyć. Mowa oczywiście o braku zdobyczy punktowej na wyjeździe.

Do tej pory wszystkie 15 punktów Piotrkowianin wywalczył bowiem w Hali Relax. Blisko wygranej był w Kwidzynie, tam o przegranej zdecydowała nieskuteczna i nerwowa gra w końcówce. Teraz liczymy na dobrą grę przez całe 60 minut.

Mecz poprowadzi para Jakub Jerlecki i Maciej Łabuń, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Jacek Wróblewski.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".