kup bilet na nasz mecz

Z Danilo w składzie o szóstą wygraną

b_200_150_16777215_00_images_Danilo.jpg

To bardzo ważny mecz dla układu w dolnej części ligowej tabeli. W meczu 21. kolejki sezonu zasadniczego PGNiG Superligi Piotrkowianin podejmie SPR Grupę Azoty Tarnów. W pierwszej rundzie nasza drużyna przegrała jednym golem 22:23, rzuconym w końcówce meczu przez Japończyka Rennosuke Tokudę. W zespole Bartosza Jureckiego będzie mógł już zagrać Danilo Mihaljević.

Nasz nowy bramkarz został bowiem potwierdzony do gry i nic już nie stoi na przeszkodzie, aby wystąpił w meczu ligowym. - Cieszę się z jego pozyskania, bo bramka to bardzo ważna pozycja, o ile nie najważniejsza. Nie wiem jeszcze czy Danilo wyjdzie w pierwszym składzie, decyzja zapadnie pewnie tuż przed spotkaniem. Wzmocni rywalizację między słupkami w naszej drużynie i to wszystkim wyjdzie na korzyść - podsumował transfer Bartosz Jurecki.

- Oferta z Piotrkowa była dobra i właściwie od razu ją przyjąłem. Znam polską ligę i polską piłkę ręczną. Są na wysokim poziomie. W Piotrkowie trenerem jest wielka postać piłki ręcznej - Bartosz Jurecki i to również zdecydowało o tym, że jestem tutaj. Mam nadzieję, że pomogę drużynie wygrywać mecze - powiedział Mihajlević.

Sobotni mecz, który rozpocznie się o 18:00, poprowadzi para Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Tomasz Olesiński.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".