Powalczą z Chrobrym dla kibiców

b_200_150_16777215_00_images_trrr.jpg

Smutna atmosfera panowała podczas czwartkowego treningu naszych szczypiornistów. Dowiedzieli się bowiem, że mecz z Chrobrym Głogów zostanie rozegrany bez publiczności. Zarówno trener Bartosz Jurecki jak i zawodnicy zapewniają jednak, że zrobią wszystko by kibice Piotrkowianina mogli cieszyć się z ich zwycięstwa.

- To będzie dziwne spotkanie, ciche, cichsze nawet niż mecz sparingowy. Ale trudno, w takich warunkach przyszło nam grać. Mam nadzieję tylko, że liga nie zostanie wstrzymana i będziemy mogli walczyć o ligowe punkty. Ja również z niecierpliwością czekałem na swój wynik testu, który poznałem we wtorek. Gdyby był pozytywny to zamiast meczu z Chrobrym mielibyśmy kwarantannę. Na szczęście jednak wszystko jest ok, jesteśmy zdrowi i nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka sędziów - powiedział Bartosz Jurecki.

- Szkoda, że nie będziemy słyszeć wsparcia kibiców, ale apeluję do nich, aby tego dnia byli przed komputerami - śledzili transmisję live, a także inne strony, gdzie będzie można na bieżąco zobaczyć wynik meczu. Postaramy się sprawić im miłą niespodziankę i zainkasować trzy punkty. Trzymajcie za nas kciuki wirtualnie - zaapelował Piotr Swat.

Początek meczu Piotrkowianin - Chrobry Głogów w sobotę (10 października) o 19:30. Mecz poprowadzi para: Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Marek Baranowski.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".