Daleki wyjazd na Pomorze Zachodnie

b_200_150_16777215_00_images_Jurecki_po_meczu.jpg

Tylko jeden trening mógł przeprowadzić Bartosz Jurecki z drużyną Piotrkowianina po spotkaniu z Chrobrym Głogów. Nasz zespół udał się bowiem już w piątek na kolejne spotkanie ligowe do Szczecina. Rywalem naszej drużyny będzie Sandra SPA Pogoń Szczecin, a mecz 10. Serii sezonu zasadniczego odbędzie się w sobotę (21 listopada) o 18:00.

Szkoleniowiec Piotrkowianina nie był zadowolony z tego, że jego zespół musi rozgrywać mecze co 3-4 dni. - Czasami mam wrażenie, że ktoś myśli, że jesteśmy robotami. Tymczasem grają tutaj żywi ludzie, na których te przerwy w treningach nie zadziałały dobrze. To wszystko, co wypracowaliśmy w okresie przygotowawczym już odeszło w niepamięć. Niestety, ale takie szarpane granie będzie też powodowało urazy. Wracamy ze Szczecina, mamy chwilę oddechu i później znów daleki wyjazd do Gdańska. Powrót i za kilkadziesiąt godzin spotkanie z Zabrzem. Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja dla nikogo - powiedział Jurecki. 

Nasz zespół bardzo chce się zrehabilitować za przegraną z Chrobrym i zapowiada walkę w Szczecinie o pierwszy w tym sezonie komplet punktów. Sandra SPA zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Piotrkowianin jest ostatni - w siedmiu meczach nasz zespół zdobył dwa oczka.

Spotkanie, które będzie można obejrzeć za pośrednictwem emocje.tv, poprowadzi para: Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Andrzej Mikołajczak.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".