kup bilet na nasz mecz

Druga czterdziestka z rzędu

sms zprp gdask - mks piotrkowianin 7 20141116 1692877199

Drugi raz z rzędu nasz zespół osiągnął w meczu ligowym liczbę czterdziestu rzuconych bramek. Piotrkowianin pokonał na wyjeździe SMS ZPRP Gdańsk 40:30 (21:16) w spotkaniu 9. kolejki I ligi (grupa A).

Rozpoczęło się niespodziewanie bowiem w 5. minucie 3:1 prowadzili gospodarze. Jednak już po kwadransie gry przewaga naszej drużyny nie podlegała żadnej dyskusji. Prowadziliśmy bowiem różnicą pięciu trafień 10:5. Do przerwy oba zespoły rzuciły aż 37 bramek. O pięć więcej zdobył Piotrkowianin, który zszedł do szatni z prowadzeniem 21:16.

W drugiej połowie tę przewagę nasz zespół jeszcze powiększył, wygrywając ostatecznie 40:30. Cieszy wysoka wygrana, cieszy skuteczność w ataku i cieszy to, że gra naszej drużyny z meczu na mecz jest coraz lepsza. Kolejny mecz ligowy za tydzień - 22 listopada o 18:00 zagramy z AZS AWF Biała Podlaska. Wcześniej bo już w środę nasz zespół pojedzie do Tarnowa na mecz Pucharu Polski.

 

SMS ZPRP Gdańsk - Piotrkowianin 30:40 (16:21)

Piotrkowianin: Banisz, Procho - Zinchuk 2, Kozłowski 1, Woynowski 3, Iskra 5, Swat 11/1, Chełmiński 2, Hejniak, Szczukocki 3, Pacześny 13/4.
Trener: Janusz Szymczyk
Karne: 5/7

Kary: 2 min (Zinchuk)

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".