Znamy plan rundy rewanżowej

b_200_150_16777215_00_images_SERIA_8_WISLA_vs_PIOTRKOWIANIN_FOT_04-1150x766.jpg

Jeszcze w 2020 roku PGNiG Superliga ogłosiła terminarz rundy rewanżowej sezonu 2020/2021 oraz meczów zaległych. Piotrkowianin swoje pierwsze spotkanie w 2021 roku rozegra 7 lutego (niedziela) z MMTS Kwidzyn. Wiosenna runda rozgrywek rozpocznie się zaś 20 lutego.  

–  Przesunięcie rundy wiosennej spowoduje przedłużenie rozgrywek o tydzień, a także da nam kilka dodatkowych terminów w przypadku ponownego nasilenia się pandemii. Na dzień dzisiejszy każde rozwiązanie jest możliwe, a scenariusze działania są na bieżąco pisane przez COVID-19 - mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o.

W każdej serii zobaczymy minimum 2 transmisje telewizyjne na kanale TVP Sport, w aplikacji mobilnej TVP Sport i stronie www.tvpsport.pl. Wybrane mecze będą transmitowane również przez lokalne ośrodki TVP3 na kanałach regionalnych, w Internecie na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Szczegółowe terminy poszczególnych meczów będziemy poznawać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Najważniejsze terminy PGNiG Superligi: 

  • 2 lutego – początek rozgrywania zaległych meczów, 
  • 20 lutego – start rundy wiosennej, 
  • 5-6 czerwca ostatnia seria rozgrywek PGNiG Superligi.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".