Jan Stolarski zagra w Piotrkowianinie

b_200_150_16777215_00_images_Stolarski.jpg

Na koniec 2020 roku mamy dobrą informację dla kibiców Piotrkowianina. Na pół roku do naszego klubu z pierwszoligowej Anilany Łódź wypożyczony został Jan Stolarski. To 20-letni rozgrywający, który ma na koncie medale mistrzostw Polski juniorów.

Jest kolejnym zawodnikiem z mistrzowskiego składu Anilany Łódź i wychowankiem naszych byłych zawodników - Adama Jędraszczyka i Michała Matyjasika, który dołącza do naszego klubu. Działacze Piotrkowianina nie ukrywają zresztą, że stawiają na młodość i zamierzają w najbliższym czasie odmłodzić skład. Swoją szansę wykorzystali Piotr Jędraszczyk i Marcin Matyjasik, a w rundzie rewanżowej sezonu 2020/2021 i styczniowych meczach sparingowych w naszych barwach występował będzie Janek Stolarski.

W trwającym sezonie 2020/2021 nasz nowy zawodnik rzucił w I lidze 43 bramki (w 9 meczach), a na pierwszoligowych boiskach występuje od sezonu 2017/2018. Powoływany był także do młodzieżowych reprezentacji Polski. Życzymy powodzenia!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".