Powracamy do treningów

b_200_150_16777215_00_images_Przybylski.jpg

Wiadomo już, że 7 stycznia o 18:30 nasz zespół wróci do treningów. Zajęcia poprowadzi Krzysztof Przybylski - trener Piotrcovii i tak będzie przez pewien czas, aż do powrotu Bartosza Jureckiego z Egiptu. Nasz szkoleniowiec jest bowiem asystentem Patryka Rombla w reprezentacji Polski, która walczyła będzie w mistrzostwach świata.

 

Życzymy więc naszemu trenerowi jak najpóźniejszego powrotu z Afryki - najlepiej po zwycięskim finale. Do tego czasu zespół Piotrkowianina prowadził będzie stary-dobry znajomy czyli Krzysztof Przybylski. On pracował już w naszym klubie, a w sezonie 2011/2012 świętował awans do Ekstraklasy. Praktycznie zamknięta jest już lista meczów sparingowych. Pierwsze spotkanie kontrolne Piotrkowianin rozegra w Hali Relax 16 stycznia o 13:00 z Energą MKS Kalisz. O kolejnych sparingach będziemy informować na bieżąco.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".