Czas na rundę rewanżową

b_200_150_16777215_00_images_Druzyna2021.jpg

Po przegranej we własnej hali z MMTS Kwidzyn w zaległym spotkaniu z pierwszej rundy szczypiorniści Piotrkowianina mieli dwa tygodnie na przygotowanie się do rundy rewanżowej. Nasz zespół zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna.

Zarówno Bartosz Jurecki jak i Adam Pacześny wierzą w to, że karta się odwróci i od sobotniego spotkania z Gwardią Opole nasz zespół zacznie seryjnie zdobywać punkty. - Wiemy, o co gramy i wiemy, co musimy poprawić. Wiele punktów w pierwszej rundzie rozdaliśmy w końcówce. Mam nadzieję, że w rundzie rewanżowej zaczniemy punktować i wydźwigniemy się nad strefę spadkową - powiedział nasz szkoleniowiec.

- Do 40-45 minuty potrafimy grać, potrafimy wygrywać i robić swoje. W ostatnich kwadransach gubiliśmy się i w efekcie uciekło nam parę ważnych punktów. Celem jest utrzymanie i wszyscy w to wierzymy - dodaje Adam Pacześny.

Pierwszy z trzynastu meczów rundy rewanżowej odbędzie się w sobotę (20 lutego) w Hali Relax, a rywalem naszego zespołu będzie Gwardia Opole. Spotkanie, które będzie transmitowane przez TVP3 Opole i TVP3 Łódź, rozpocznie się o 19:15.

Spotkanie poprowadzą: Andrzej Chrzan i Michał Janas, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Arkadiusz Sołodko.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".