Zrobić ostatni krok w Kwidzynie

b_200_150_16777215_00_images_XXV_PIOTRKOWIANIN_VS_AZOTY_foto_242.jpg

Jeszcze kilkanaście tygodni temu Piotrkowianin w opinii wielu osób był kandydatem numer 1 do spadku z PGNiG Superligi. Nasz zespół zajmował tracił w pewnym momencie do przedostatniej w tabeli Stali Mielec kilka punktów i nie prezentował się dobrze. Stare porzekadło mówi jednak, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym jak kończy.

 

I właśnie finisz sezonu w wykonaniu naszej drużyny jest dokładnie taki, jaki być powinien. Piotrkowianin wygrał trzy niezwykle ważne spotkania - w Mielcu ze Stalą, we własnej hali z Sandrą Spa Pogonią Szczecin i SPR Grupą Azotami Tarnów. Na kolejkę przed końcem zespół Bartosza Jureckiego zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, które zgodnie z regulaminem PGNiG Superligi uprawniać będzie do gry w barażach.

Czy do nich dojdzie? Nie nam to rozpatrywać. Czy ktoś spadnie z PGNiG Superligi? To nie nasza sprawa. My koncentrujemy się tylko na tym, aby wygrać ostatni mecz w Kwidzynie i zająć przynajmniej 13. miejsce. Przynajmniej - gdyż w przypadku porażki SPR Azotów Tarnów z Chrobrym Głogów i wygranej Piotrkowianina z MMTS jest jeszcze szansa na dwunaste miejsce. Wszystko będziemy wiedzieć w sobotę (5 czerwca) około 17:00.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".