Zmiany kadrowe w naszym klubie

b_200_150_16777215_00_images_Danilo_2020.jpg

Tradycyjnie nasz klub, kilkadziesiąt godzin, po ostatnim spotkaniu sezonu przedstawia listę zawodników, którzy zostają pozyskani, jak i tych, którzy z Piotrkowianina odchodzą.

Za grę w Piotrkowianinie zarząd klubu i sztab szkoleniowy dziękuje: Danilo Mihajleviciovi, Grzegorzowi Sobutowi, Piotrowi Rutkowskiemu (koniec kontraktów), Sebastianowi Iskrze i Marcinowi Tórzowi oraz Mateuszowi Kaźmierczakowi (SPR Grupa Azoty Tarnów).

Do Piotrkowianina definitywnie przychodzą zaś: Piotr Jędraszczyk, Marcin Matyjasik i Jan Stolarski (Anilana Łódź) oraz młody kołowy z Anilany, 20-letni Antoni Daniecki. Niewykluczone, że działacze oraz sztab szkoleniowy pozyskają jeszcze jednego-dwóch zawodników. Trwają obecnie rozmowy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".