Przygotowania rozpoczęte

b_200_150_16777215_00_images_Piotrkowianin2021-trening.jpg

Po sześciu tygodniach przerwy nasz zespół wznowił wspólne treningi. W poniedziałek (19 lipca) rozpoczął się oficjalnie okres przygotowawczy przed nowym sezonem 2021/2022 w PGNiG Superlidze chociaż tak naprawdę już od 3 tygodni zawodnicy Piotrkowianina trenowali według indywidualnych rozpisek. Przed południem zawodnicy przeszli testy wydolnościowe, a popołudniowy trening stał pod znakiem piłki nożnej.

W zajęciach uczestniczyli nowi zawodnicy: Adam Babicz i Kamil Sadowski, Damian Chmurski i Antoni Doniecki. - Przychodzę do Piotrkowa, bo to bardzo ciekawy zespół, fajny klimat i osoba trenera Bartosza Jureckiego. Wiadomo jakiej klasy był to zawodnik. Każdy z nas, mimo lat spędzonych w lidze, nadal się uczy. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli w tym sezonie walczyć o utrzymanie i zaskoczymy pozytywnie swoją grą kibiców - powiedział Sadowski.

- Cieszę się z propozycji Piotrkowianina i z tego, że będę miał okazję sprawdzić się na poziomie Superligi. Przykład sprzed lat Tomka Matulskiego pokazuje, że doświadczenie nabyte w pierwszej lidze może procentować na wyższym szczeblu. Nie mogę doczekać się pierwszych sparingów i meczów - przyznał Damian Chmurski.

Pierwszy sparing nasz zespół ma zaplanowany 30 lipca w Karvinie (Czechy). Dzień później weźmie udział w oficjalnej prezentacji, której szczegóły poznamy niebawem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".